Araçlar Sigortalı Mı?

Araçlar Sigortalı Mı?

             Kiralık araç sektöründe, İzmir araç kiralama dahil, bütün araçlar sigortalıdır. Sigorta şartları, sözleşmede belirtilmiştir. Sözleşmede geçen sigorta şartları, İzmir oto kiralama hizmetlerinde olduğu gibi, sürücü hataları dışında oluşan arızaları kapsamaktadır.

             Aracı kiralayan dışında birileri kullandığı zaman, İzmir rent a car araçları, sigorta dışı kalmaktadır. Lastik yarılması da İzmir şoförlü kiralama da, sigorta dışıdır. Trafikte, aracı kiralayan kişiden kaynaklanan trafik kazalarında, İzmir havalimanı kiralık araç sektöründe, aracı kiralayan sorumlu olur.

             Ayrıca kasko şartları, İzmir havalimanı kiralık oto hizmetlerinde belirtilmiştir. Aracı kiralarken, sözleşmede geçen maddelerin dikkatli okunması, İzmir havalimanı rent a car sektöründe, sigorta kapsamı sorununun oluşmasını önleyecektir. Sigorta kapsamı ile ilgili kabul etmediğiniz durumları, önceden belirtmelisiniz.

İzmir rent a car firması mı arıyorsunuz?

İzmir rent a car firması mı arıyorsunuz? Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

İzmir Araç Kiralama Lokasyonları

Size en yakın merkezimizden izmir rent a car dan aracınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

İzmir havalimanı rent a car

Her keseye uygun izmir oto kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın. İzmir havalimanı rent a car a nasıl ulaşabilirim? Cevabı için sitemizi ziyaret ediniz.

İzmir rent a car

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında izmir rent a car araç kiralama şirketimizden destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilir, İzmir rent a car sorularınıza cevap bulabilirsiniz.